3.03.2023

Podziękowanie JE Any Marii Ramirez - Ambasador Republiki Argentyńskiej.

Stowarzyszenie Polsko-Argentyńskie w uznaniu za przygotowanie i współorganizację wydarzenia "Kulturalna mozaika argentyńsko-brazylijska" wraz z Towarzystwem Polsko-Brazylijskim i Biblioteką Publiczną im Z.J. Rumla w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy oraz Galerią Delfiny otrzymało list gratulacyjny od JE Any Marii Ramirez, Ambasador Republiki Argentyńskiej, o następującej treści.

"Szanowny Panie

Chciałabym podziękować i wyrazić głęboką wdzięczność członkom Stowarzyszenia Polsko-Argentyńskiego za wzięcie udziału w przygotowaniu i organizacji Kulturalnej mozaiki argentyńsko-brazylijskiej – wydarzenia mającego na celu przybliżenie warszawskiej publiczności kultury argentyńskiej i brazylijskiej poprzez sztukę plastyczną, muzykę i taniec.

Nie wątpię, iż wspaniały efekt końcowy, który w ostatni dzień karnawału mogliśmy podziwiać na scenie Terminalu Kultury, uzyskany został dzięki ogromnemu, wspólnemu wysiłkowi wielu osób. Bez nich, bez ich serca, czasu, zaangażowania, pracy na scenie i poza sceną, wydarzenie to nigdy nie miałoby miejsca i nie odsłoniłoby przed widzami piękna sztuki tych dwóch krajów latynoamerykańskich. Wdzięczna też jestem za udział i skierowane ze sceny słowa dostojnych gości.

Wierzę, że widzowie, którzy mieli przyjemność być na Kulturalnej mozaice argentyńsko-brazylijskiej, byliby zachwyceni, gdyby stała się ona tradycją każdego karnawału.

Bardzo dziękuję.

Łączę wyrazy szacunku"


https://m.facebook.com/100067474443555/